Andromeda  Černý kondor   ( Andra )

 

black tri fena, kupírovaná, sv. hnědé oči  

DNA PRA-prcd : normal po rodičích

HSF4: normal po rodičích

CEA normal po rodičích

MDR1 po rodičích +/+ nebo +/-

 

majitel : Kamil Jurásek, Kokořín

fotogalerie : http://westerngirls.rajce.idnes.cz/Andromeda_nar._11.2.2011/

 

 

 

Rodokmen :

 

 

Andy, Andulka …. Tak jako mezi pejsky Rendy, tak mezi fenečkami mě uchvátila Andulka.

Čertovo kvítko, velice temperamentní rošťanda, která byla k neunavení. Díky jejím výpadům nejednou tekla krev 🙂  a vlasů ubývalo a ubývalo. Pokud už všechna štěňátka spinkala, tak určitě černá dračice řádila 🙂  Se vším byla hned hotová a svoje brášky a sestřičky vždy dokázala odkázat do patřičných mezí. 🙂

A proto o to více mě mrzí, že i přes počáteční sliby ze strany nových majitelů, že budou dávat zprávy a posílat fotky a byli dopředu upozorněni, že štěňátka jsou členové rodiny a jsou jako moje děti, že budu chtít být v kontaktu, tak tady 100% platí sliby chyby 🙁 Bohužel. I přes mou snahu zkontaktovat majitele, abych aspoň zjistila, že Andulka žije, nebo není prodaná, jsem žádné informace ( až na počáteční dva emaily, které stejně byly po urgenci) nezískala.

Dokonce při cestě kolem, kde bydlí, jsem se stavila, ale majitelé nebyli doma.

Naštěstí jsem alespoň viděla Andulku přes plot. Poznala mě, plakala a srdce mi to mohlo utrhnout 🙁  Vyrostla z ní krásná fenečka.

Později se mi podařilo telefonicky se zkontaktovat ( moje číslo nebrali, ale cizí vzali) s majitelem, ale ten byl opravdu “ charakter “ po jeho slovech, že si psa koupili a tím to končí, že je to obtěžuje jednou za měsíc poslat zprávu, a že když prodá auto, tak se taky nezajímá jak se má, tak to už jsem moc nedávala. Srovnávat štěně s věcí a potom převést na křečka! Opravdu to nechápu, trošku lidské slušnosti a zodpovědnosti by nezaškodilo!! Jistě bude dobrým příkladem pro své děti!

Ponaučení pro příště – jestli někdy nějaké bude, dát si i do smlouvy, kolikrát a jaké zprávy bude budoucí majitel posílat a pokud ne, ať jde raději jinam, k chovatelovi, kterého nezajímá, jak se jeho štěňata mají , co z nich roste a zda alespoň trošku splňují předpoklady, které do nich byly vkládány!   

Pořád doufám, že se vše v dobré obrátí, to snad můžu …a ještěže ostatní majitelé štěňátek jsou úžasní a získala jsem v podstatě nové přátele, nebo příbuzné ? 🙂

 

 

 

 

            Přidat komentář


Novinky: