17.11.2018 Cappy a národní záchranářské zkoušky v Tovačově


 

6:0 jsme dnes vyhráli nad rozhodčím Pavlem Svobodou 🙂

 

Já teda spíš válčila s bacilem, ale jednu výhodu to mělo, bylo mi tak zle, že mě ani moc nepostihly mé obvyklé střevní potíže 🙂

Moc gratuluji ke složeným ZZZ Frantovi s Chipzem, Pavle s Ganečkem, Liborovi s Tyrem a Hance s Elinkou.

A k ZTV1 Marcele s Barťou.
Díky úžasné vedoucí zkoušek Ivě Valešové za péči a výborný guláš, Pavlovi Strnadovi za pomoc- dnešní i celoroční, Evě za fotky a všem dalším figuranům, někteří z toho byli na větvi že? :-DDD


Nemoc na mě zanechala následky a nastoupila jsem „jen“ s Cappym na ZTV1, kterou složil na 180 bodů z 200, známka velmi dobře. 


Vyposlušnil si 90 bodů ze 100. Pan rozhodčí jeho veleskok z vysokého žebře asi z druhé příčky moc příznivě neohodnotil :-DD a pak drobné chybky. 


V prvním speciálu, kde nevíme kolik figurantů bude, byli dva figuranti na zemi, které měl Cappy během chvilky a ve druhém speciálu už jsem věděla, že bude „jen“ jeden figurant, tak můj plán byl hledat a hledat, třeba po kolenách, ale nebylo to třeba, figoše ve výšce zachytil Cappy velice hezky, dohledal a řval pod stromem, než jsem se prodrala houštím. Hodně foukalo, tak jsem Cappyho posílala po větru, aby měl možnost pach zachytit a poradil si s tím výborně. 

 

Díky ty můj černý blázne 

 

    Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: