24.6.2018 Závody v Horce n.Mor.


Žijeme!

Velké přípravy, úklid, nákup, trénink na westernové závody, dvě hodiny spánku, koleno naprd, ale vše vyvažuje pocit ze snad slušně odvedené práce pro známé, kamarády a další návštěvníky a účastníky závodů, kterým děkujeme za účast!

 

Moc ráda, jsem opět viděla staré známé 

 

Letošní účast na závodech s přibližně 170 starty byla úžasná. 
Sice ke slovu málem přišly i záchranářské čelovky, ale byla sranda. 

 

Závodníci ukázali co umí, v čem mají rezervy, rozebrali si krásné ceny a ve večerních hodinách ujížděli zpět do domovských stájí a tak dnes můžeme odpočívat a nabírat síly do zítřejšího pracovního procesu.

 

Moc gratuluji všem závodníkům, některým se dařilo lépe, někteří budou mít příště vylepené přeškrtnuté fotky na vratech neb nám neustále odjíždějí přetížení cenami! Někteří potřebovali trošičku víc štěstí a někteří prostě jen potřebují makat,makat a makat a nechat nervy doma 

 

 
Děkuji rozhodčí Karle Gabrielové za skvělý přístup a rozhodcování i TD Lence Hoferové a ringstewardovi Nikol Rusínové za dobře odvedenou práci.

 

Všem pomocníkům velké díky :Soně, Nikče s přítelem, Tomovi, Verče a Verče, Kristýně, Simče i neúnavnému veterinárnímu dozoru bdícímu nad zdravím našich koní i všem dalším! I maminky malých holkek se činily a napekly úžasné dobroty! 
Ráno se začínalo licencemi a tak moc gratuluji k získání licence Kačce, Johance, Sabče i Kristě! 

 

A pak už pokračoval závodní maraton.

 

Po loňském roce, ne moc zdravotně vydařeném pro Avalanche, jsem moc ráda, že opět může posloužit dětem k získávání jezdeckých zkušeností a poznávání westernového sportu. Ráno složila s Kačkou licenci jezdce a pak spolu mířily do závodního kolbiště pro 1.místa v kategoriích showmanship at halter D a trail D, kde získaly 69 bodů!

 

Kačka měla v posledních dnech rychlokurs v ježdění, ale s nervozitou i soupeři se poprala skvěle! 

 

Jsem moc ráda, že i při pořadatelském záhulu si našli chvíli a závodily i domácí jezdkyně! Gratulkáááá! Snad už Sonička smyla černou hu.u z freestyle :-DD

 

Jo a bacha na Verču a všichni povinně vybírejte před výstupem z haly nebo na trailový můstek koním z kopyt!

 

PS : A pamatujte! Ne vždy má šerif pravdu, celé závody jsem absolvovala bez vlivu omamných látek :-DD

 

 

 

     Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: