3.6.2018 Franta Cup – 1.místo!!


To byla pánové a dámy jízda!

 

3 hodiny spánku, vedro, pot, ovčí bobky všude kam se podíváš, bouřka, liják, prostě moje první farma závody 
aneb Franta Cup 2018- tradičáci i bordery dohromady 

 

Poprvé v historii závodu jsou dva celkoví vítězové! 

A k mé velké radosti a údivu to jsou Cardi a Cappy! Nechápu ještě teď! Oba dva obsadili : 
1. místo celkově
2. místo noční běh
2. místo denní běh
2. místo celkově Franta Cup
A nádherný putovní velikánský pohár je doma! Sice jen na rok, ale je! 

 

 

S Cardim jsem nastupovala těsně po půlnoci po bouřce a za deště. Fakt radost. Ještě větší radost byla nevidět svého černého psa, ale ani jsem neměla čas se na něj dívat, hlídala jsem ovčí kamošky ať nefrnknou  V noci je pasení úplně jiné, ovce daleko plašší, psi daleko aktivnější, víc pracující. Bomba! Všem nástrahám pořadatelů jsme se vyhnuli, překonali všechny překážky, označili ovce svítícími obojky, nezlomila jsem si nohy v lese o pařezy a překonala jsem světový rekord v nedýchání. Já jsem po celou dobu trasy tak nějak v transu! 
A protože nejsem fakt normální, tak ve tři ráno jsem tohle stejné absolvovala i s Cappym 
V neděli při popisu tratě a úkolů jsem opět omdlévala jako v noci. Ale zatla jsem se a proč se nevynervit hned 2x? 
Trať se nám s klukama podařilo projít hezky. S Cardim jsme měli za úkol ošetřit zraněnou ovci, v košáru mi krásně tlačí stádo na mě a stranovky mu jdou hezky, takže to byl dobrý úkol. S Cappym jsme měli oddělit jednu ovci, odvést stádo a pak přivést tu jednu zpět. Ale na mě si pořadatelé nepřišli, štěstí přálo, ovce byla menšího vzrůstu, a protože to byl farma závod, tak jsem ji pak bafla pod paži a donesla :-DD .
Naše ausinkové družstvo Křupani ( Franta s Chipzem a já s Cardim) nazvané podle nového malého brášky Chipze, Křupa, jehož pokrevní strýčkové jsou i mí kluci, nastoupilo i do Team Cupu. A z naší spolupráce jsem měla fakt radost, na kdyby se nehraje, ale přejít dvě ovce po mostku tak je naše prvenství :-DD ale i druhé místo bylo úžasné. Tento závod byl na čas! Možná příště i zrychlím krok :-DD Měli jsme za úkol rozdělit si stádo, každý měl svou trať s úkoly a pak si na vyhrazené pastvině stáda vyměnit a dojít trať. Psiska fungovala parádně, Franta dobře rozdělil stádo hned na začátku u košáru a tak jsme si mohli po pár minutách oddychnout 

Gratuluji všem odvážným spolubojovníkům a velké díky organizátorům akce Monče Vrbové a rodině Polášků -Radkovi, Hance a Míšovi, byla to pro mě i pro Cardiho s Cappym velká zkušenost! 

Ještě musím podotknout, že výkony všech byly parádní, každý tým měl neskutečné výkony, úplně jsem hleděla!

       Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: