4.11.2017 Závody v Libhošti


 

Měsíční výpadek v tréninku pasení ovcí jsme tento týden dohnali dvěma treninky a vyrazili jsme do Libhoště na  závody.

 

 

Minulý pokus o dojezd do Libhoště skončil poslední cestou mé mazdičky, které tímto děkuji za služby,  takže jsem neměla odvahu jet „novým “ autíčkem, ale family fon Čipmánkovic mě naštěstí vmístili do svého vozítka. To ale bohužel nedosahovalo velikosti mazdičky, a to byl jeden z důvodů, proč jsem vzala na závod jen Cardiho. 

 

 

Události minulých dní nám moc nakloněny nebyly, k tomu háravá Hayley s kterou se jezdilo za ženichem, a tak Cardi byl ufňukánek první kategorie. Neviděla jsem náš start moc nadějně, ale proč si nezatrénovat na již pověstných utíkavých libhošťských ovcích?

 

 

Prezentace a za chvíli už prohlídka trati na IHT1 TS, která nebyla těžká, až na  zapasení, které bylo klasicky kousíček od místa, kde se měnily ovce. 

 

 

Losování – ajajaj! Nechci číslo 1! A tak čekám až si vylosují ostatní, ale jedničku pořád nikdo netáhne?! Uf, je vylosovaná a já můžu jít taky losovat a vytahuji  č.4. Oddechla jsem si, ale ne na dlouho! Jako první nastoupila nažhavená malina, a během malinké chvilky jsou ovce fuč! Pokud o sehnání proběhl, ale spíš to bylo rozehnání. A tak to probíhalo u všech třech závodníků přede mnou. 

 

 

Pocity?  Spíš nic než moc!

 

Nastupuji s Cardim a vím, že se nesmí k ovcím ani přiblížit nebo jsou v čudu! A i když by daleko raději laškoval s háravkami, které taky na závody dorazily, svou práci odvedl Cardi fakt prvotřídně. Jen u zapasení  jsem si nebyla jistá ovcemi, zda neutečou, tak Cardiho posílám kam ovce hledí a chtějí jít. A to mě stálo jeden jediný bod, který nám byl stržen! 

Ještě se mi klepou kolena, když mi rozhodčí Josef Škůrek gratuluje a říká bodový zisk 74 bodů z 75!!! 

3x hurááá! Radujeme se s Cardim! Jeho čtvrtý start na závodě v pasení ovcí a opět, jako doposud pokaždé, je to 1.místo!

Je to borec  a fakt se mi s ním pracuje čím dál lépe! 

Díky moc všem, kteří nám kdy poradili nebo s námi trénovali a drží nám pěsti!

 

 

A jako třešnička na dortu je 2.místo a hezký výkon našeho spolujezdce Chipze! Gratulkááá!  🙂

 

 

Za fotky moc děkuji Barče a Daliborovi! 

 

       

     Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: