25.2.2012 Zimní závod družstev Uničov


Proč ležet v teplé posteli, když můžete běhat v zimě, větru,  bahnu, promáčet si boty se svými věrnými  parťáky hafáky a dalšími blázny pejskaři?

A tak i když nerada jsem opouštěla svůj pelíšek,  psice byly spokojené, že se někam jede. Počasí opravdu nepřálo, obleva a všude bahno a voda, to je něco pro pro autralské princezny 🙂

Vyrazila jsem na závody do Uničova, kde jsem byla jen jednou na kukajdu asi před deseti lety, na zimní závod družstev. Celkem bylo přihlášeno do kategorií ZZO 16 družstev, do ZVV1 4 týmy a do ZVV2  5 týmů.

Družstvo tvořili 2 lidé a jejich hafáci. Já měla holky nahlášené do ZZO.  Bohužel dvojice k Hayley v pátek večer odpadla a já již nesehnala nikoho do páru, takže Hayley se jela jen podívat.

Do páru s Angie jsem měla veliké štěstí a šla se mnou osoba blízká, která si nepřeje jmenovat – Eva Krátká s Vriscem ze Šternberka.  Mockrát děkuji, že kvůli mě jela na závody, abych měla někoho do družstva a omlouvám se za naše chybky. Přivolání jsem si pohnojila sama  neb jsem se nedržela svého tréninkového plánu ( na jaře a na podzim) snažila se vylepšit odběhnutí, ale … o to horší bylo přiběhnutí, spíše přišunutí 🙂  .  Bodík za pomalé sednutí u poloh a bodík za pomalé lehnutí u odložení za pochodu ( já osobně bych si do té čurdačky nelehla vůbec 🙂 .  Vrisco super bez ztráty bodíku! 

A tak  se nám podařilo získat 1. místo.  Velice mě potěšila  pochvala od  rozhodčí paní Skalické   🙂

Poslušnosti dalších kategorií jsem neviděla, takže ani nic nefotila.

Obrany probíhaly vedle cvičiště. Velice se mi líbily výkony 3 border kolií v obraně! Moji milí přemilí figuranti  Zdendo a Staňo, máte co dělat! 😀 Jak říkala dnes velice upřímná kamoška Martina- to přijde, třeba s dalším psem 🙂Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: