23.4.2022 Delicate vyrazila na závodní trať!


Deli – Delicate Storm Černý kondor dcera Hayley, převzala pomyslný závodní štafetový kolík po starší sestře Bastet, která toho s paničkou Jaruškou tak moc a převelice úspěšně naběhala.

 

O článek od paničky vás nemůžu připravit, je to vždy poutavé čtení u kterého trnou všechny svaly v těle 😀

 

„Tak vážení, moje milovaná Bastetka musela ve svých 8 letech odejít ze zdravotních důvodů do běžeckého důchodu, moc mě to mrzí, ale je pod dohledem toho nejlepšího MVDr. a tak rekreačně bude bude běhat ještě dlouho ????????.
A tak jsem včera musela vytáhnout eso z rukávu a na Ještěd Sky Race 22km s převýšením 1500m jsem vzala Delinku, tedy vlastně svého druhého závodního psa ????.
Když jsme ráno odjížděli z domova tak jsem měla slzy na krajíčku, že Bastetka musí zůstat doma a také jsem měla smíšené pocity jak takový těžký závod s Delinkou zvládneme….
Delinka mě velmi mile překvapila a fakt celých 22km makala. Stoupání 2x na Ještěd bylo letos opravdu moc těžké a ta 1,5km dlouhá sjezdovka místy ještě zasněžená byla fakt masakr, x krát se mi hlavou honilo ať už to skončí…. a milá Delinka to vzala po svém a ve snaze se chladit ve sněhu se mi asi 3x svalila na bok a jela po sněhu dolů zatímco já ji táhla za postroj nahoru ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️????. Seběhy byly snad ještě horší, x krát jsem málem upadla když jsem zakopávala o kameny, kořeny a jiné svinstvo co bylo po prudkých úzkých cestách dolů, a to ani nemluvím o tom, jak jsem vlastně pořád okřikovala Delinku, aby zpomalila a nevlekla mě za sebou z kopce dolů….. Hlavou se mi honily myšlenky, že mít v tu chvíli zapřaženou Wings (mojí mladou ESP raketu) tak je po mě!!! Na 10. km při celkem rychlém seběhu mě začalo šíleně bolet v boku, no nic rozhodně nezastavujeme a skroucená bolestí běžím dál a modlím se ať už je to zase do kopce aby ta bolest z otřesů z kopce skončila….. OK na cca 12km se začíná po druhé stoupat ke Studánce a na Ještěd, a tak si po nějaké době zase říkám, ať už ty kopce nahoru skončí, už mě pálily svaly v nohou, že jsem měla pocit že mi nohy hoří… Hurá jsme podruhé na Ještědu, rychle stihnu jednu fotku panorama Liberce a hurá z kopce dolů do cíle…. Letos mě to bolelo tak nějak více…. Ale počasí bylo naprosto parádní a moje závodní fenka Delinka byla tím nejlepším parťákem pro tento závod ????. DELINKO, děkuji ti…… ????????‍♀️.
Děkuji mému muži, že mě tam kde budu pár hodin trpět opět odvezl a s ostatními přáteli, kteří byli tak moc hodní a přijeli Jirkovi dělat společnost pohlídali tu naši raketu ???? Wings a přivezli jí sestřičky na hraní ????????????????.
Děkuji Kačce Kateřina Kadlečková, že jsi mi hned po startu nezdrhla, i když jsi mohla ???? a jsem pyšná sama na sebe, že se mi podařilo tě cca na 8km při seběhu aspoň na chvíli opět dohonit, tedy než jsi do toho zatopila a byla jsi nenávratně v pr……i, tedy někde před námi ????????. Byla jsem smířená již od začátku že tebe nikdy nemohu porazit, takže za druhé místo, které jsme s Delinkou vybojovaly jsem neskutečně vděčná ????????????.
Děkuji Hance Hanka Černochová, za ty NEJ fenečky Bastetku a Delinku ????.
Takže Ještěde, v prosinci nás opět čekej ????????‍♀️ ????.
 
 
 
 


Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: