7.11.2021 Závody v Libhošti


Jet či nejet? Toť otázka o kterou tu běží, ….

Ono hlavně záleželo, zda mi zdraví dovolí. Nakonec jsem se nadopovala a vyrazila. 

Relativně blízko, jen hodina cesty do Libhoště a tentokrát do nového areálu Šárky Gavendové. A musím říct, že mě místo a zázemí velmi příjemně překvapilo.

Ranní vstávání bylo nemilé a další šok po prohlídce, prý jdeš první a s Cappym, ale na to jsem vůbec nebyla připravená! A Cappy asi taky ne :-DD Nicméně se Cappy snažil co jsem mu já dovolila a opět složil zkoušku IHT3 TS, 76 bodů, dobře, 5.místo.

 

Druhý nastupoval naštvaný Cardi (naštvaný, protože Cappy šel první :-D).  Hned začátek byl veselý, otevřu košár a ovce vzaly kramle. Naštěstí Cardi zakročil výborně, nikoho neužral a ovečky odlovil. Pak musel sežrat všechny bobky na pastvině, ale i tak stíhal ovečky hlídat, ale nervy jsou nervy. Opět mi nešly ovce oddělit a nacpat do košárku, ale to je můj problém, ne mých psů a pal zapasení. Ovce stojí, já koukám na auto co přijelo a pak koukám a ovce jsou fuč. Raději jsem Cardiho neposílala za nimi, ale došli jsme si, krásně je vyzvedl od zavaděček a pokračovali jsme, byla jsem na Cardiho hodná, mluvila jsem na něj i jsem se snažila přemýšlet u překážek, ale jsem tragéd. Nicméně splněná zkouška IHT3 TS, 72 bodů, dobře, 6.místo. 

Foto ilustrativní od Jirky Klimenta.

 

 

 

 Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: