16.10.2021 Memoriál Josefa Václavského


VAROVÁNÍ!
Nepište si po večerech s Hlušťou! Hrozí vám, že vás ukecá a snad po deseti letech se přihlásíte na závody v klasické sportovce ????
 
Dobří holubi se vracejí a tak do vedlejší dědiny, co by kamenem dohodil a zbytek došel, jsem vyrazila na Memoriál Josefa Václavského do kategorie FPr1. Byla jsem lakotná a bohužel jsem přihlásila jen Cappyho ????. Kdysi jsem tam startovala s jeho mámou Angie a tak jsem se těšila na „staré“známé tváře.
 
Ranní vstávání nic moc i následující akce, které předchází každému mému startu :-DD Kosa, zamrzlé auto, ale těch pár kilometrů bych když tak dojela i na kole.
Losování- jednička to nebyla, čehož jsem později litovala, ale devítka, předposlední. Takže se stoupajícím časem mizela rosa na osení a zvyšoval se vítr. Nu což.
Mé vydatné pravidelné tréninky se přece musí ukázat ne?! Pravidelně jednou za měsíc trénink stopy zvládáme :-DDD
A už je to tady a má první závodní pidistopička byla tu. Cappy se snažil, první lom ověřil, pak označil dřív předmět a po druhém lomu mu vítr nesl pach do nosu, tak ho neměl plně na zemi. A u posledního předmětu neměl předmět hezky mezi tlapkami, ale malinko před nimi (ale to mi bylo úplně jedno :-DD) Došli jsme a sumasumárum 91 bodů a stačilo to na první místo!
Nevěřila jsem vlastním uším!
A nebylo všem šokům konec! Podle cen to vypadalo, že startujeme přinejmenším na mistrovství světa!!! Klobouk dolů před pořadatelským týmem a moc díky za hezkou akci, i sluníčko měli parádně domluvené a celý den nás zahřívalo.
Cappy a Hlušťo moc díky i všem ostatním, kteří nám drželi pěsti! Gratulace všem závodníkům, díky za korektní posuzování pánům rozhodčím a možná za rok ….. ? ????
  


Publikováno v Novinky | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: