17.1.2016 Záchranářský trénink
Zima nezima, štěkat se musí! 🙂
Hejlátko mělo asi tak Béčkovou plochu s jedním figošem, ale hezky jsme šli po větru, ať se holka proběhne a proběhla 🙂
Pak měla výšku, sice znechucená, že má štěkat v záklonu, ale hezká výška to byla 🙂
Cardinálek, chlapíneček měl jednoho figuranta, kterého viděl odcházet před Tyrem, který šel štěkat před ním. Pak už musel makat sám a makal! Mazal, krásně pracoval s větrem a štěkal. Měl dokonce asi snad tři kola 🙂
A králem dnešního štěkání byl Barťásek! Toho kluka snad někdo vyměnil! Byl úžasnýýýý!!
Ostatní ( Hayley, Bery, Tyr) bývají parádní normálně 🙂 , ale Barťovi se to dnes móc podařilo!
A nakonec zmrzlá procházka na soutok a jedna nekvalitní fotka, sluníčko holt už zašlo.
Díky moc přátelé, kamarádi, …. 🙂
Publikováno v News | Komentářů (0)
Přidat komentář
- Váženíčko vážení 5.2.2026
Proběhlo další vážení štěňátek. Je čím dál těžší štěňátka nějak zvážit. V... - Nedělní foceníčko 1.2.2026
Moc děkuji Míše za krásné fotečky E Černých kondorů :-) Enzo (Egon) Elm ... - 3.1.2026 Focení štěňátek
V sobotu 3.1.2026 proběhlo focení štěňátek s Mončou Holečkovou (její práce můžete najít...
