22.7.2011 Avalanche se vrací z dovolené
http://westerngirls.rajce.idnes.cz/11-07-22_Avinka_se_vraci_z_dovolene%2C_Maura_jede_domu%2C_Maja_se_vzdelava/
Odvezli jsme na dovolenou krásnou citlivou kobylku a vrátil se nám těžkotonážník prvního kalibru
zato Maura se už dočkala sladkého domova
a Mája nastoupila do školy
Veselý den. Avi se s Lilly vidí poprvé a Barney jim asistuje.
další foto zde
Publikováno v News | Komentářů (0)
Přidat komentář
Novinky:
- Váženíčko vážení 5.2.2026
Proběhlo další vážení štěňátek. Je čím dál těžší štěňátka nějak zvážit. V... - Nedělní foceníčko 1.2.2026
Moc děkuji Míše za krásné fotečky E Černých kondorů :-) Enzo (Egon) Elm ... - 3.1.2026 Focení štěňátek
V sobotu 3.1.2026 proběhlo focení štěňátek s Mončou Holečkovou (její práce můžete najít...
