24.6.2011 Výlet na Červenou Lhotu
Náročný pátek s našimi čtyřnohými miláčky, nejdřív práce, pak odjezd Barneyho a Lilly k Soničce na Lhotu, pak přestěhovat pár pytlů hoblin, pak pro koně a za Avinkou s Květulí, Georginou s Májou, naložit Barneyho a Lilly a domů. Pak přijel Aťásek a bylo vymalováno 🙂 fotky
Publikováno v News | Komentářů (0)
Přidat komentář
Novinky:
- Váženíčko vážení 5.2.2026
Proběhlo další vážení štěňátek. Je čím dál těžší štěňátka nějak zvážit. V... - Nedělní foceníčko 1.2.2026
Moc děkuji Míše za krásné fotečky E Černých kondorů :-) Enzo (Egon) Elm ... - 3.1.2026 Focení štěňátek
V sobotu 3.1.2026 proběhlo focení štěňátek s Mončou Holečkovou (její práce můžete najít...


