Koňské akce         Psí akce          Výstavy + bonitace psů

 

SZBK ČR – Svaz záchranných brigád České republiky –  všechny akce najdete  zde  

WRC ČR – Western riding club České republiky – předběžný kalendář akci najdete zde 

ČMKU – ČeskoMoravská kynologická Unie  – kalendář výstav najdete zde 

 

10.4.2018 Tovačov Členská schůze ZBK OLK
13.4.2018 Věžky Kurz ZZA  – Zdravotník zotavovacích akcí  
14.4.2018 ??? Pohár výcvikářů ZZP1 10 ZBK
14.4.2018 Lošov,Lipník Seminář s Romanem Holečkem  
14.4.2018 Kozlovice Licence WRC
21-22.4.2018 Čeladná Závody B  
28.4.2018 Brněnec Sutinový trénink   
28-29.4.2018 Načešice Závody NHAT CS+TS, HWT CS+TS, IHT1 TS rozh.Rájová, Čapková  
28-29.4.2018 Koryčany Závody B + licence WRC
5.5.2018 Annín Sutinový trénink  ZBK OLK
5-6.5.2018 Krakovany Westernové závody B+C+D+licence  
5-6.5.2018 Těně Závody CS- NHAT, TS – NHAT, HWT, IHT1-2  rozh. Vostřez, Čapková  
12-13.5.2018 Kozlovice Westernové závody B  
13.5.2018 Praha Seminář s Leslie Sorensen KCHBO
18-20.5.2018 Brno Mezinárodní meeting záchranných psů KZJ Brno
20.5.2018 Annín Sutinový trénink  ZBK OLK
19-20.5.2018 Čeladná Závody B WRC
26.5.2018 Židovice Westernové závody C+D+ licence  
26-27.5.2018 Těně Závody CS- NHAT, HWT, IHT1  TS – IHT1-3  rozh.Sochorová  
27.5.2018 Tovačov Zkoušky IRO ZBK OLK
2-3.6.2018 Podkost Závody TS- HWT, IHT 1-2, farma  rozh.Koško  
3.6.2018   Franta Cup  
9.6.2018 Pávov Moravia Cup 2018 Sirius
9-10.6.2018 Kozlovice Westernové závody B  
16.6.2018 Koryčany Závody B WRC
23.6.2018 Horka n.M. Závody B  
23.6.2018 Tovačov Zkoušky NZŘ  
23-24.6.2018 Krakovany Westernové závody B+C+D+licence  
23-24.6.2018 Těně Závody CACT, r.CACT TS- NHAT, HWT, IHT1-3, farma  CS NHAT, HWT rozh.zahraniční, Koško  
30.6.2018 ?? Bohemia Cup RH-TB 13 ZBK
30.6.2018 Libhošť Závody CACT, r.CACT TS- NHAT, HWT, IHT1-3,  CS NHAT, HWT, IHT1-2  
1.7.2018 Libhošť Wallachia Open TS NHAT, HWT, IHT1-3, CS NHAT, HWT, IHT1-2  rozh. Loučka, Vostřez  
1-8.7.2018 Zahradiště Expedice voda Cituškola
7-8.7.2018 Martínkovice Závody TS- NHAT, HWT, IHT1-3, CS NHAT, HWT  rozh.Horská, Loučka  
21.7.2018 Kostelany Westernové závody B  
28-29.7.2018 Kozlovice Westernové závody B  
4-5.8.2018 Čeladná Westernové závody B  
4-5.8.2018 Budišov Závody TS NHAT, HWT, IHT1-3,  CS NHAT, HWT, IHT1  rozh.Černá, Topinková   
11.8.2018 Horka Hobby závody  
11.8.2018 Čeladná Paint Show  
11-12.8.2018 Nová Ves Mistrovství BCCCZ CS  rozh. E.Verboven  
18-19.8.2018 Martínkovice Briard Cup CACT, r.CACIT TS – NHAT, HWT, IHT 1-3, rozh. zahraniční v jednání  
19-26.8.2018 Zahradiště LVT Pozdní sběr Cituškola
24.8.-2.9.2018 Kreuth Europaint  
25-26.8.2018 Martínkovice Závody CACT, r.CACIT TS- NHAT, HWT, IHT1-3,  CS NHAT, HWT  rozh. v jednání  
29.8.-2.9.2018 Chbany Sutinové soustředění Cituškola
1-2.9.2018 Č.Řečice Stopy+záchranářina  
1-2.9.2018 Těně Závody TS- NHAT, HWT, IHT1-3, CS- NHAT, HWT  rozh. Rájová  
8.9.2018 Libhošť Team Cup  roz. Kosa, Loučka  
8-9.9.2018 Načešice Závody TS-NHAT, CS- NHAT, HWT, IHT1-3  rozh. Chmiel   
28-30.9.2018 Načešice Mistrovství ČR TS -NHAT, HWT, IHT1-3, CS NHAT, HWT rozh. zahraniční, Rájová  
6-7.10.2018 Zahradiště? Praktická stopa KZJ  
6-7.10.2018 Martínkovice Závody CACT TS- NHAT, HWT, IHT1-3  
11.10.2018 Libhošť Praktický seminář s rozhodčí Innou Baranovou (RUS)  
19-21.10.2018 Libhošť BELGIAN SHEPHERD’S HERDING CUP 2018 CACT, CACITr  TS – NHAT, HWT, IHT1-3 rozh.Baranova  
20.10.2018 Budišov Závody CACT, CACITr. TS NHAT, CS NHAT, HWT, IHT1-3  rozh.Jindra, Gavendová  
13.10.2018   Memoriál Oldy Dvoroka 13 ZBK
27.10.2018 Libhošť Herding Collie a Sheltie Cup 2018 CACT TS NHAT, HWT, IHT1-3  rozh. Čapková, Gavendová  
3.11.2018 Libhošť Závody TS – NHAT, HWT, IHT1-2, CS- NHAT, HWT, IHT1-2 , rozh. Jindra, Škůrek   
3.11.2018 Skuhrov Pozdní sběr 2018 SAR DOG
17-18.11.2018 Libušín Kladno Závody TS- NHAT, HWT, IHT1-2+farma, CS NHAT, HWT, IHT1-2+farma  

 

 už proběhlo 

 

7-8.4.2018 Svojanov Záchranářský víkend  
17.3.2018 Lukov Valná hromada WRC ČR  
11.3.2018 Branky Sutinové cvičení Zámeček  
10-11.3.2018 Libušín Kladno Závody TS- NHAT, HWT, IHT1-2, farma rozh.Loučka  
24.2.2018 Přerov Vyšetření DOV  
10.2.2018 Annín Výcvik ZBK OLK  
27.1.2018 Tovačov Členská schůze ZBK OLK  
21.12.2017 Brno Vánoční večírek Cituškoly  
15-17.12.2017 Č.Řečice Záchranářský víkend  
10.12.2017 Nemotice Australské dopoledne u ovcí   
9.12.2017 Kroměříž Trénink   
3.12.2017 Tovačov Výcvik ZBK OLK  
26.11.2017 Vítkovice Sutiny   
25.11.2017 Horka n.Mor. Srandamač  
19.11.2017 Nemotice Trénink ovce 9,30-11,00  
18.11.2017 Zlín Galavečer WRC ČR
18.11.2017 Chropyně Zkoušky NZŘ+MZŘ KK Chropyně
11.11.2017 Tovačov První pomoc pro psa   
11.11.2017 Tovačov Výcvik ZBK OLK   
4.11.2017 Libhošť NHAT, HWT, IHT 1-2  
27-28.10.2017 Hlučín Praktický závod   
21-22.10.2017   Zkoušky PJ  ZPJ SZBK ČR
21.10.2017 Vlkoš Zkoušky NZŘ ZTV2 rozh. Svoboda ZBK OLK
20-22.10.2017 Martínkovice BSH CUP 2017 NHAT, HWT, IHT 1-3  
14-15.10.2017 Martínkovice ASH CUP 2017 NHAT, HWT, IHT 1-3  
14.10.2017 Chropyně Zkoušky KJ, rozh.Novák  
14.10.2017   Memoriál Oldy Dvoroka  RH-FLB rozh.Štibora 13 ZBK
7-8.10.2017 Martínkovice NHAT, HWT, IHT 1-2  
1.10.2017 Babice NZŘ a MZŘ   
1.10.2017 Chropyně NZŘ +MZŘ rozh.Matula Chropyně
30.9.2017 Chropyně MZŘ IRO rozh.Štibora ZBK OLK
30.9.-1.10.2017 Načešice NHAT (CS, TS), HWT (TS), IHT 1 -3 (TS), CACT, CACITr  
28.9.2017 Načešice NHAT (CS, TS), HWT (CS, TS), IHT3 (TS) – CACT, CACITr   
28.9.2017   Pohár města Hluboká n.Vl. ZZP1 03 ZBK 
23-24.9.2017 Kozlovice Mistrovství WRC ČR dospělých  
16.9.2017 Horka n.Mor. Klubová výstava KCHBO 
14.9.2017 Vlkoš Cvičení + překážky  
9.9.2017 Libhošť Team Cup   
8.9.2017 Lošov Trenink 16-17,30  
7.9.2017 Tovačov Trenink 17,30  
 2-3.9.2017    Český pohár ZZP/CACT  ZZP3  01 ZBK 
26.8.2017   Český pohár ZTV/CACT  ZTV3 10 ZBK
19-20.8.2017 Kozlovice MČR mládeže  
12.8.2017 Horka n.Mor. Závody WRC B  
5-12.8.2017 Heroltice LVT  Denča
29-30.7 Kozlovice  Závody WRC B  
29.7.-5.8.2017 Zahradiště III. turnus Cituška
29.7.2017   Český pohár ZVP/CACT ZVP 1-3 03 ZBK
22.7.2017   Euro CUP 2017 RH-W    RH- WE,WA,WB 06 ZBK 
15.7.2017 Kostelany Závody WRC B  
9.7.2017   Bohemia CUP RH-WB/CACT 01 ZBK
8-15.7.2017 Zahradiště II. turnus Cituška
2.7.2017 Babice OB závod   
1-8.7.2017 Zahradiště Expedice 2017 Cituška
 1.7.2017   Bohemia CUP RH-TB/CACT   13 ZBK 
24.6.2017 Horka nad Moravou Závody WRC B  
24.6.-1.7.2017 Zahradiště I.turnus Cituška
24-25.6.2017 Bystrovany Mez.Mistr. ČR a Rakouska v mondio  
24.6.2017   Bohemia CUP RH-FB/CACT 08 ZBK
17-18.6.2017 Čeladná Závody WRC II B  
17-18.6.2017 Krakovany Závody WRC B,C,D+licence  
17.6.2017   Bohemia Cup RH-FLB 01 ZBK
17.6.2017 Kostelany Závody WRC D  
10-11.6.2017 Kozlovice Závody WRC II. B  
3.6.2017   Pohár plemen   ZZP1  07 ZBK
3.6.2017 Kostelany Závody WRC B  
27-28.5.2017 Koryčany Závody WRC II. B  
27.5.2017 Židovice u Loun Závody WRC C,D+licence  
27.5.2017   Junior Cup    RH-TE,FE 06 ZBK
27.5.2017   Pohár prezidenta SZBK ČR  ZZP3 06 ZBK
20.5.2017 Náměšť na Hané Náměšťské Póťák  
20.5.2017 Kostelany Závody WRC D+licence  
13-14.5.2017 Brno Moravia Cup 2017 Sirius
13-14.5.2017 Kozlovice Závody WRC I. B  
7.5.2017 Bystřička Zkoušky NZŘ rozh.Labíková  
6-7.5.2017 Koryčany Závody WRC I. B  
6-8.5.2017 Spáleniště Intercup Humanity   RH- TB, FLB,FB 03 ZBK
6.5.2017 Polná Polná Cup Sirius
 30.4.2017  Těně  Štafetový závod družstev – pasení   
30.4.2017 Ol.-Neředín Bonitace NO   
29.4.2017  Dětřichov  Klubová výstava KCHMPP + bonitace   
29.4.2017 Štěpánov Zkoušky IPO FH   
29-30.4.2017  Krakovany Závody WRC  B,C,D+licence  
29.4.2017   Zkoušky PJ SZBK ČR
29.4.2017   Pohár terénní rozh.Svoboda 10 ZBK
23.4.2017 Štěpánov Zkoušky NZŘ   
22.4.2017 Brno Výběr.závod na MČR ZP   11 ZBK
22.4.2017 Lošov 1.jarní intenzivní trénink s Mončou Vrbovou   
15-16.4.2017 Čeladná  Závody WRC  I. B  
15.4.2017 Obědkovice Pohár výcvikářů rozh. Svoboda ZZP1 ZBK OLK
14-15.4.2017 Nemotice Seminář pasení s Terkou Leciánovou  
8.4.2017 Přerov Zkoušky KJ  
1-2.4.2017  Nemotice  Seminář pasení s R.Holečkem  Terka 
1-2.4.2017 Hodonín Zkoušky NZŘ rozh.Svoboda ZZZ, ZZP1, ZTV1 11 ZBK 
1.4.2017 Obědkovice Výcvikový sraz ZBK OLK 
19.3.2017 Libhošť Závody a zkoušky pasení   
3-5.3.2017 Č.Řečice Výcvikový víkend pro záchranáře Iva
26.2.2017 Libhošť Pasení trénink  
18.2.2017 Spáleniště Zkoušky NZŘ rozh.Sedlák D. ZLP C 03 ZBK 
18.2.2017 Libhošť Pasení trénink   
12.2.2017 Libhošť Pasení trénink   
11.2.2017 Abertamy Český pohár ZLP rozh. Mahcová ZL/3 05 ZBK 
3.2.2017 Spáleniště Zkoušky IPOR RH- LE,LA rozh.Babička 11 ZBK
28.1.2017 Abertamy Bohemia Cup RH-L CACT rozh.Babička 05 ZBK
28.1.2017 Spáleniště Zkoušky ZLP1 rozh.Čmejrek 10 ZBK
27.1.2017 Spáleniště Zkoušky ZLP2 rozh.Čmejrek 10 ZBK
22.1.2017 Libhošť Pasení  
21.1.2017 Chropyně Členská schůze ZBK OLK
21.1.2017 Spáleniště Zkoušky NZŘ ZLP2 rozh.Labíková 03 ZBK 
20.1.2017 Spáleniště Zkoušky NZŘ ZLP1 rozh.Labíková 03 ZBK 
14.1.2017 Horka n.Mor. Seminář s M. Šnajdárkovou   
8.1.2017 Brno Záchranářské cvičení se Soničkou  
7.1.2017 Vlkoš Brigádní cvičení  ZBK OLK
6.1.2017 Nemotice Pasení   
27.12.2016 Nemotice Pasení  
25.12.2016 Tovačov Záchranářské cvičení  
11.12.2016 Libhošť Pasení   
10.12.2016 Brodek Záchr.výcvik  
4.12.2016 Tovačov Cvičení se Soničkou   
3.12.2016 Neředín Ukončení sezony  
3.12.2016 Tovačov Brigádní cvičení ZBK. OLk. 
27.11.2016 Neředín Zkoušky rozh.M.Mnich   
20.11.2016 Křelov Divadlo  
19.11.2016 Zlín Galavečer WRC  
19.11.2016 Lošov Seminář pasení Monika Vrbová  
12.11.2016 Neředín  Zkoušky rozh.M.Kašpar   
5.11.2016 Libhošť Zkoušky ZVOP, HWT   
29.10.2016 Šumperk Zkoušky IRO Pepa
28.10.2016 Spáleniště Zkoušky ZZP2  
22.10.2016 Šterneberk Zkoušky NZŘ+MZŘ KK
15.10.2016 Neředín Zkoušky -Prokopová   
8.10.2016 Větřkovice Memoriál Oldy Dvoroka FL-B  
8.10.2016 Babice Zkoušky NZŘ  
24-25.9.2016 Kozlovice Mistrovství ČR dospělých WRC
28.9.2016 Brno Zkoušky IRO Ch.Kranz Sirius
21-25.9.2016 Turín It. MS IRO   
18.9.2016 Horka Bonitace KCHBO   
17.9.2016 Horka Klubová výstava KCHBO   
11.9.2016 Neředín Zkoušky -Surovec  
10.9.2016 Babice Zkoušky KJ   
4.9.2016 Brno Ergon trénink sutiny   
28.8.-3.9.2016 Kreuth Europaint   
27.8.2016 Větřkovice Český pohár ZTV3  
27.8.2016 Přerov Klubová výstava + bonitace KCHMPP
27-28.8.2016 Čeladná Mistrovství ČR mládeže   
21.8.2016 ???? Plochy   
20-21.8.2016 Čeladná  Westernové závody III. A   
7-14.8.2016  Zbraslav LVT Denča
12.8.2016 Pasení Libhošť C+C   
30.7.-6.8.2016 Zbraslav LVT Denča
30-31.7.2016 Kozlovice West.závody Kozlovice III. A  
24-31.7.2016 Zahradiště III.turnus LVT Cituškola
9.7.2016 Koclířov Bohemia Cup RH TB ZBK OLK
2-3.7.2016 Horka West.závody B   
26.6.-3.7.2016 Zahradiště II. turnus LVT  
25-26.6.2016 Krakovany West.závody B,C,D+ licence  
19-26.6.2016 Zahradiště I. turnus Cituškola
18-19.6.2016 Čeladná   Čeladná IIA  
11-12.6.2016 Kozlovice West.závody II. A  
11.6.2016 KK Babice Seminář chůze u nohy s J.Janáskovou  
10-12.6.2016 Spáleniště Intercup Humanity RH TB, FLB SZBK
4-5.6.2016 Kostelany WRC Kostelany B,C,  
4.6.2016 KK Neředín Zkoušky NZŘ+MZŘ rozh.Surovec  
4-5.6.2016 Koclířov Výcvikový sraz ZBK OLK
29.5.2016 Babice Seminář OB s R.Polickou  
29.5.2016 Šternberk Zkoušky KJ Brno Hvězda
28-29.5.2016 Koryčany West.závody II. B WRC
28.5.2016 Bystřička Zkoušky dle MZŘ RH-FL SZBK
22.5.2016 Vlkoš Zkoušky dle NZŘ ZZZ, ZZP1 rozh.Svoboda SZBK
21.5.2016 Vlkoš Zkoušky dle MZŘ rozh.Štibora SZBK
21-22.5.2016 Čeladná West.závody I.A WRC
16.5.2016 Spáleniště Zkoušky ZZS1 SZBK
14-15.5.2016 Spáleniště Pohár plemen ZTV1, ZZP1 SZBK
14-15.5.2016 Kozlovice West.závody I. A WRC
14.5.2016 KK Neředín Zkoušky NZŘ+MZŘ rozh.Prokopová  
7.5.2016 Bystrovany Zkoušky NZŘ+MZŘ rozh.Kašpar  
7-8.5.2016 Koryčany West.závody I. B + licence WRC
1.5.2016 Babice OB seminář s R.Polickou  
30.4.-1.5.2016 Krakovany West.závody B,C,D+licence WRC
30.4.2016 Chbany Sjezd SZBK  
30.4.2016 Šternberk Zkoušky NZŘ+MZŘ Hvězda
30.4.2016 Morava Sjezd řeky  
24.4.2016 Bystrovany Zkoušky NZŘ+MZŘ rozh.Pouč  
23.4.2016 Bystřička ZZZ, ZTV1 Moravskosl.ZBK
23-24.4.2016 Horka Lovecká chata B WRC
16.4.2016 KK Neředín Zkoušky NZŘ+MZŘ rozh.M.Kašpar MSKS
16.4.2016 Dětřichov Krajská výstava + bonitace KCHMPP
9.4.2016 Luštěnice Pohár výcvikářů ZZP1 SZBK
8-10.4.2016 Zbraslav Výcvikový víkend Denča
27.3.2016 K Neředín Zkoušky NZŘ+MZŘ Prokopová  
26.3.2016 Vítkovice ZZZ, ZZP1 Moravskoslezská
19.3.2016 Spáleniště ZTV Sedlák SZBK
 12-13.3.2016 Brno   OB Cituška Cup  Cituškola
 6.3.2016 Kojetín  Školení – práce s vysílačkami   ZBK Olk
21-22.2.2016 Kozlovice Kurz s Ninou Leiner Leňa
20.2.2016 Olomouc Seminář s RnDr. F.Šustou Psí hrátky
14-20.2.2016 Krkonoše Laviny Cituškola
12.2.2016 Flora Maturitní ples Míša
6.2.2016 Vlkoš výcvikový sraz  ZBK OLK
31.1.2016   Plochy my
30.1.2016 Brno OB zkoušky nanečisto  
24.1.2016 KK Neředín Členská schůze  
23.1.2016   Trénink sklepy my
17.1.2016   Trénink plochy my
9-10.1.2016 Brno NVP   
9.1.2016 Žatec Plénum SZBK  
2.1.2016 Chropyně Členská schůze 9,30 ZBK OLK
28.12.2015 Brno Sutinky+postroje Sonička
24.12.2015   Plošné cvíčo na Štedráka  
20.12.2015 Brno Cituškola vánoční večůrek  
19.12.2015 Náklo Předvánoční procházka Simča
12.12.2015 Zářičí Trénink  
12.12.2015 Brno Benefiční koncert pro záchr.psy Sirius
5.12.2015 Vlkoš Výcvik+schůze vedení ZBK OLK
4-6.12.2015 Slovensko Trénink  
4-5.12.2015 Brněnec Soutěž amatérských záchranných psů Pepa
4-5.12.2015 Brno Záchranářské závody Cituškola
28.11.2015 Otrokovice Galavečer  
22.11.2015 Neředín Zkoušky  
21.11.2015 Brno IRO zkoušky KZJ
21.11.2015 Vlkoš Školení 1.pomoci  
17.11.2015 Brněnec IRO zkoušky  
15.11.2015 Neředín brigáda 8,30  
15.11.2015 Přerov Zkoušky ZOP, ZUP  
7-8.11.2015 Hořovice Kurz s Matteo Salla  
7.11.2015 Uničov Trh s koňověcama  
7.11.2015 Olomouc Sraz po 25-ti letech SZeŠ
7.11.2015 Vlkoš Výcvik ZBK OLK
7.11.2015 Neředín Brigáda  
6-8.11.2015 Hadinky Plošný víkendáč v Oderských vrchách  
5-6.11.2015 Kozlovice Kurz s Ninou Leiner Leňa
31.10.2015 Neředín Brigáda KK Neředín
28.10.2015 Štěpánov Memoriál J.Václavského ZKO Štěpánov
28.10.2015 Brno Seminář s Emanuelem Hetychem KZJ
25.10.2015 Vlkoš Zkoušky NZŘ ZZZ, ZZP1 ZBK OLK
24-25.10.2015 Horka Skokové soustředění s J.Jindrou  
 24.10.2015 Vlkoš   zkoušky IRO RH-TE,TA FL E, A  ZBK OLK
10.10.2015 Milotice Burčákový pochod   
10.10.2015 Ostrava Memoriál Oldy Dvoroka Moravskosl.+Zlín.ZBK
8-11.10.2015 Příbram Search Patrol 2015 – Disaster  
3.10.2015 Vlkoš Trenink Soňa 
 27.9.2015 Ratenice  Speciální výstava   KCHBO 
 27.9.2015 Ml.Boleslav  Bonitace  KCHMPP 
 23-27.9.2015 Aalborg (DK)  IRO World Championship for Rescue Dogs  IRO 
20.9.2015    Kozlovice MČR dospělých WRC
19.9.2015 Brno NVP  
18-20.9.2015 Zahradiště Praktická stopa KZJ
12.9.2015 Přerov Bonitace+popisná přehlídka KCHBO
12.9.2015 Bystřička ZVP Zlínská 
5.9.2015 Bystřička Zkoušky vodní IRO KZJ
29-30.8.2015 Krakovany Mistrovství ČR mládeže WRC
24-29.8.2015 Kreuth Europaint 2015  
22-23.8.2015 Čeladná A westernové závody WRC 
8-9.8.2015 Čeladná Paint show ČR PH ČR
1-9.8.2015 Zbraslav LVT Denča
1-2.8.2015 Kozlovice A westernové závody WRC
1.8.2015 Přerov Bonitace + speciální a klubová výstava KCHMPP
26.7.-2.8.2015 Zahradiště Pozdní sběr LVT Cituška
22.7.2015 Kozlovice Kurz s Ninou Leiner Leňa
15.7.2015 h Spáleniště Zkoušky ZZS1 SZBK
11.-12.7.2015 Krakovany B,C,D westernové závody + licence WRC
11-12.7.2015 Horka nad.Moravou Memoriál Vlastimila Sedláčka WRC Lovecká chata
11.7.2015 Žatec Chbany Bohemia Cup RH T B SZBK
4.7.2015 Spáleniště Bohemia Cup RH FL A,B SZBK
29.6.-5.7.2015 Zahradiště Zralé víno LVT  
27.6.2015 Brno Mezinárodní výstava psů  
27.6.2015  ZKO Ostr.Zábřeh 4.Australské mistrovství   
26-28.6.2015 Bystřička Víkendovka  ZBK Zlín+Moravskosl
21.-27.6.2015 Zahradiště Ranné víno alias burčák LVT  
21.6.2015 KK Babice Přivolávačské hry s Lenkou Blachovou KK Babice
20-21.6.2015 Bystrovany MEZINÁR.MISTROVSTVÍ ČR V MONDIORINGU  
20.6.2015  Brno IRO zkoušky KZJ ČR
20.6.2015 Horka Výstava kníračů + vyšetření očí  
13.-14.6.2015 Čeladná A westernové závody WRC
13.6.2015 Náměšť na Hané Oblastní výstava ČMKJ
13.6.2015 Zlín Krajská výstava KJ ČR
12.-14.6.2015 Spáleniště Intercup Humanity F-B, FL-B, T-B SZBK
6.-7.6.2015 Kozlovice A westernové závody WRC
5-7.6.2015 Suchá Loz Výcvikový sraz ZBK OLK
31.5.2015 Brno Trénink Zbrojovka  Pepa
31.5.2015 Vlkoš trenink  
30.5.2015  Ostr.Muglinov O POHÁR STAROSTKY SLEZSKÉ OSTRAVY 2015  
30.-31.5.2015 Koryčany  B,C,D westernové závody  WRC
23-24.5.2015 Krakovany B,C,D westernové závody+licence WRC 
23.5.2015 Kateřinice Trénink sutiny+plochy  
23.5.2015 Babice Babický voříšek  
17.5.2015 Žatec Pohár FCI -RH-FB RH-FLB RH-TB  
16-17.5.2015 Koryčany West.závody B WRC
16-17.5.2015 Vlkoš Zkoušky dle NZŘ ZZZ, ZTV1, ZZP1  ZBK OLK
15-17.5.2015  Větřkovice  víkendovka  ZBK Moravskosl. 
10.5.2015  Babice  Přivolávačské hry s L.Blachovou  KK Babice 
9.-10.5.2015  Kozlovice  Závody WRC   A   
9.10.5.2015  Spáleniště  Pohár plemen ZTV1, ZZP1  SZBK 
9.5.2015  Šterneberk  Obranářský závod  KK Hvězda 
1-3..5.2015  Brno   IRO zkoušky KZJ 
2.5.2015  Vlkoš   Sraz+brigáda ZBK Olk. 
1.5.2015  Horka   Lovecká chata brigáda  
1.5.2015 Osek nad Bečvou  Stopařský seminář s Bc. Jiřím Lasíkem   
25.4.2015  Zbraslav  Závod malých plemen o Brněnskou jitrničku   
24-26.4.2015     Víkendovka ZBK Moravskosl. 
18-19.4.2015  Čeladná  A westernové závody WRC 
18.4.2015  Dětřichov  Bonitace + klubová výstava KCHMPP 
18.4.2015 Polná u Jihlavy  Praktické soutěžní cvičení   Sírius
11-12.4.2015  Ostrava  Národní výstava psů   
10-12.4.2015  Spáleniště  Záchranářský víkend  KZJ 
4.4.2015  Vlkoš  Výcvikový sraz  ZBK Olk 
28-29.3.2015  Horka  Faktor strachu IV  agi 
28-29.3.2015  Kozlovice  Kurz s Ninou Leiner   
21.3.2015  KK Babice  Přivolávačské hry s Lenkou Blachovou  KK Babice 
21-22.3.2015  Zbraslav  Plochy  Cituška
21.3.2015 Zbýšov u Brna  Valná hromada 13,30  WRC ČR 
20-22.3.2015   Horní Lideč nebo Háj ve Slezsku  Víkendovka  ZBK Moravskosl.
14.-15.3.2015 Brno

Moravia Cup záchranářský závod se zápisem zkoušky, Kategorie: sutiny a plochy E, A, B 

 Sirius
6.-8.3.2015 Brno Zbrojovka OBZ+OB1 Závod se zápisem zkoušky Cituška
7.3.2015 Přerov Zimní závod KK Přerov
7.3.2015 Dub n.Mor. Výcvikový sraz ZBK OLK
1.3.2015 Vlkoš Sutiny+OB  
28.2.2015 Říčany u Brna Sněm členů PHC ČR 10,30 APHC ČR
21.2.2015 Dobrotice Záchranářský výcvik ZBK Zlínská
15.2.2015  KK Neředín  Členská schůze  KK Neředín 
14.2.2015  Brno Zbrojovka  Obedience+záchranářský trénink  Naše banda 
7.-8.2.2015  Horka n.Mor.  Mondioring závody   
7.2.2015  JZD Tovačov  Výcvikový sraz  ZBK OLK 
31.1.2015 Brno KK Zetor Stopařský seminář s V.Makešem KZJ
24-25.1.2015  Vítkovice  Záchranářský trénink   
10.-11.1.2015 Valašsko Cvičení Naše banda
10.1.2015 Chropyně Členská schůze ZBK Olk
3.1.2015 Záhlinice Výcvik  ZBK Olk
20.12.2014 Vlkoš cvíčo My dva a čas ( a víc)
13-14.12.2014 Zbraslav Víkendovka Cituškola
22-23.11.2014 Zbraslav Stopy, poslušnost Cituškola
29-30.11.2014 Zlínsko Sutiny+stopy Fanda a jeho banda
13.12.2014 Horka n.Mor Galavečer WRC
09.11.2014  Babice Jitka Janásková 12,00-13,00
08.11.2014 Vlkoš Sraz Olk. brigády+brigáda+schůze  
07.11.2014 Přerov J.Nohavica 19,30
02.11.2014 Babice Jitka Janásková 15,30-16,30
2.11.2014 Ol.-Neředín Zkoušky dle IPO KK Ol.Neředín
1.11.2014 Ol.-Neředín Zkoušky dle NZŘ KK Ol.Neředín
27.10.-3.11.2014 Žatec-Chbany IRO MR-T atestace SZBK 
25.-28.10.2014 Spáleniště Sutinový výcvik KZJ
23.-26.10.2014 Brno Evropská výstava  
18.-19.10.2014 Brněnec  Sutiny   
14.10.2014 Brno Seminář F.Šusta  
12.10.2014 Prostějov sutiny Pepa
12.10.2014 KK Babice poslušnost s Jitkou Janáskovou 15,30-16,30
3-5.10.2014 Č.Budějovice MČR ZP/PJ SZBK
3-5.10.2014 Čeladná  MEC – Středoevropský pohár WRC
27.09.2014 KK Neředín schůze+brigáda  
24.-28.9.2014 Slovinsko IRO Mistrovství světa  
20-21.09.2014  Kozlovice Mistrovství ČR  WRC 
7.9.2014 Čeladná Čeladná Cup finále  
1-7.9.2014 Kreuth Euro paint PHC DE
30-31.8.2014 Horka n.Mor. MČR mládeže WRC
28.8.2014 Horka n.Mor. Hanácký pohár B WRC
22-30.8.2014 Zbraslav LVT Denča
16-17.8.2014 Čeladná Závody B WRC
9-10.8.2014 Čeladná Paint show PHC ČR
27.7.-3.8.2014 Zahradiště LVT Cituška
2-3.8.2014 Kozlovice Kozlovice Cup III WRC
1-3.8.2014 Zbraslav Dny australských ovčáků Denča
26-27.7.2014 Libomyšl Závody B,D WRC
13.07.2014 Vlkoš Bohemia CUP RH-TB SZBK ČR
12-13.7.2014 Horka Závody B WRC
05.07.2014 Vlkoš ZBK Olk sraz ZBK OLK
28.06.2014 Ostrava-Zábřeh III. Australské mistrovství  
28.06.2014 Čeladná Čeladná CUP III  
14.-15.6.2014  Krakovany  Závody B,D  WRC 
14.6.2014  Kratochvílka u Brna  JUJU závody s licencí   
7.-8.6.2014  Kozlovice  Kozlovice CUP II A WRC 
07.06.2014 Vlkoš Sraz ZBK OLK ZBK OLK 
07.06.2014 Polkovice Westernové závody  
10.-11.5.2014  Kozlovice  Kozlovice CUP I. A  WRC 
23.-24.5.2014  Rožnov  kurz s Ninou Leiner  Zajac 
31.5.-1.6.2014  Koryčany  Parameta pohár  WRC 
24.05.2014 Čeladná  Čeladná CUP II.kolo   
3-6.5.2014  Ola ranč Litohošť  kurz s Markem Schafferem    
3.-4.5.2014  Koryčany  Parameta pohár   WRC
03.05.2014 Tovačov  Sraz ZBK OLK   ZBK OLK  
12.04.2014  Čeladná  Čeladná CUP I.kolo   
05.04.2014  Vlkoš  výcvik ZBK OLK  ZBK OLK 
23.03.2014 Vlkoš Zkoušky IRO  KZJ
16.03.2014 Horka Valná hromada WRC
08.03.2014 Přerov Zimní závod  
08.03.2014 Vlkoš Výcvik ZBK Olk.  
02.03.2014 Brno  Jeskyně hledání banda
1-2.3.2014 Ola ranč Kurz s Ninou Leiner  
23.02.2014 Velatice Záchranářský den Cituška
22.02.2014 Uničov Zimní závod družstev  
15.02.2014 Brno Zkoušky OB  
08.02.2014 Brno Závody týmů sutiny+plochy Cituška
01.02.2014 Tovačov  Sraz Olk. brigády  ZBK Olk.
18.01.2014 KK Neředín schůze  
18.01.2014 Brno Seminář s Ladou Richterovou Soňa
05.01.2014 Vlkoš Trénink sutiny  
04.01.2014 Tovačov výcvik Olk. ZBK  
04.01.2014 Tovačov schůze Olk.ZBK  
8.12.2013 Velatice Trénink plochy+sutiny  
7.12.2013 Vlkoš Záchranáři sraz – trénink Olk.ZBK
7.12.2013 Horka n.Mor. Gala večer WRC ČR
30.11.2013 Brno Seminář se Soňou Šabackou  
23-24.11.2013 Mladkov Štěkání v pevnosti   Marcela 
10.11.2013 Libhošť Zkoušky -pasení ovcí  J.Škůrek
10.11.2013 KK Neředín   Zkoušky NZŘ  Vávra
9-10.11.2013 Štěpánov  seminář s Pavlem Markuskem  
9.11.2013 KK Neředín  brigáda  KK Neředín
9.11.2013 Tovačov  Zkoušky KJ  rozh.Štibora
2.11.2013 Vlkoš  Záchranáři sraz – trénink  Olk.ZBK
2.11.2013

Brno

 Seminář – plochy  Iva
28.10.2013 Štěpánov  závod   ZKO Štěpánov 
27.10.2013 Šumperk  Zkoušky IPOR plochy  Josef Bartoš
26.10.2013 Vlkoš  Závod – otevření sutiny  ZBK Olk. 
19-20.10.2013 ????    Bart Bellon  
12.10.2013  Vlkoš   Brigáda  Olk. ZBK
5.10.2013 Tovačov  Záchranáři sraz- trénink  Olk.ZBK
4-6.10.2013  Fetti,Gomba,Hungary  MEC 2013  
29.9.2013 KK Neředín Schůze+ brigáda  KK Neředín
28.9.2013 Vlkoš brigáda Zbk Olk.
28.-29.9.2013  Větřkovice ???  trénink  
25.-29.9.2013 Nijmegen ,Holandsko  Mistrovství světa IRO  
21-22.9.2013 Kozlovice  Mistrovství ČR dospělých  WRC ČR
21.9.2013 Brněnec zkoušky IPOR, sutiny  Josef Bartoš
18-22.9.2013 Roudnice n.Labem MS FCI   ČR
15.9.2013 KK Hvězda Štbk.  II.spec.výstava NO  info  
15.9.2013 Heroltice  WATER DOG CONTEST  
8.9.2013 KK Hvězda Štbk  Voříškiáda  info
6.-8.9.2013 Brněnec  Trénink sutiny+kurz zdravovědy  Josef Bartoš
2-7.9.2013 Kreuth, Germany  Euro Paint  ApHC
24.8.-1.9.2013 Zbraslav  LVT   D.Řeháková
24-25.8.2013 Horka nad Moravou  

Mistrovství ČR mládeže

Finále Extreme Trailu

 WRC ČR
24.8.2013 Olomouc  Český pohár ZTV  ZTV2
23-25.8.2013 Donovaly SK  Memoriál Oľgy Královej IPOR  
22.8.2013 Horka nad Moravou  závody B Hanácký pohár   WRC ČR
17.8.2013 Vlkoš  Brigáda  ZBK OLK
10-11.8.2013 Kostelany  Paint show ČR  APHC CZ
3.-4.8.2013 Kozlovice  Závody B  WRC ČR, Kozlovice
20.-27.7.2013 Tovačov  Letní výcvikový tábor – záchranáři  Olk. ZBK
28.7.2013 Tovačov  Český pohár vodních prací +zkoušky  ZVP2, ZVP3, Olk.ZBK
20-21.7.2013 Litohošť  kurz s Mateo Sala  Ola ranč
17-21.7.2013 Šumperk  Vodní záchranný kurz, zkoušky IRO  Josef Bartoš
13.07.2013 Šternberk  Závody o Šternberský klíč  Pod Šibeníkem
6.7.2013 Polkovice Westernové závody Han.dvůr Polkovice
6.7.2013 Čeladná  Westernové závody  Rega Ranch
5.7.2013 Brněnec  Záchranáři sraz – trénink  Olk.ZBK
29-30.6.2013 Starý Jičín  1.Mezinárodní mistrovství ČR všech plemen v mondioringu  Mondio klub ČR
29-30.6.2013 Horka nad Moravou  závody B  WRC ČR
29.6.2013 Brno  zkoušky IPO  Josef Bartoš
29.6.2013 Ostrava  Bohemia Cup RHFL Mem.Oldy Dvoroka- plochy  ZBK Moravskoslezsk.kraje
23.-29.6.2013  Hranice  LVT Hexer  
22.6.2013 Kostelany Závody A WRC ČR, Kostelany
22-23.6.2013 Ostrava- Zábřeh 2.ročník australského mistrovství  
22.6.2013 Brno Seminář RnDr.Šusta jak odnaučit  
21.6.2013 Brno Seminář RnDr.Šusta jak naučit  
21.6.2013 Tovačov Svatba Daniela+Ondra
16.6.2013 Olomouc brigáda KK Neředín
15-16.6.2013 Krakovany Závody B,C,D, licence WRC ČR, Happy Hour
14-16.6.2013 Olomouc  Skokový pohár České pojišťovny  
8.6.2013 Vlkoš Záchranáři sraz – brigáda Olk.ZBK
8.6.2013 Kozlovice Závody B WRC ČR, Kozlovice
1.6.2013 Koryčany závody B II.kolo Parameta poháru WRC ČR, sekce Hipocentrum
25.5.2013 Horka n.Mor. Výstava kníračů  
22-24.5.2013 Trutnov Obedience tábor s Varvarou Bolshakovou info
19.5.2013 Vlkoš IRO zkoušky Jm brig.
18-19.5.2013 Koryčany závody B I.kolo Parameta poháru WRC ČR, sekce Hipocentrum
18.5.2013 Krakovany Závody B WRC ČR, Happy Hour
11-12.5.2013 Kozlovice Závody B WRC ČR, Kozlovice
11-12.5.2013 Ostrava-Kunčice Výběrový závod MSKS
8-12.5.2013 Šumperk Soustředění v plošném vyhledání s IRO zkouškama Pepa, rozhodčí Pavlík
8.5.2013 Štěpánov IPO zkoušky ZKO Štěpánov
5.5.2013 Šumperk IPO Pepa, roz.Prokopová
5.5.2013 Olomouc IPO zkoušky KK Neředín
4-6.5.2013 Litohošť  II.klinika Marka Schaffera  Ola ranč Litohošť 
4-5.5.2013 Kostelany Závody A WRC ČR,Kostelany
4.5.2013 Tovačov Key DiscDog Freestyle Psí hrátky 
4.5.2013 Tovačov Sraz Zbk. Olk.
27-28.4.2013 Brno Zkoušky IRO  
27-28.4.2013 Horka nad Moravou závody B WRC ČR, sekce Lov.chata
27.4.2013 Třinec Výběrový závod  ČKS
27.4.2013 Horka n.Mor. Den knírače  
21.4.2013 Štěpánov Svod chodského psa 9,30  
21.4.2013 Olomouc Zkoušky NZŘ KK Neředín, Pouč
14.4.2013 VFÚ Brno Seminář- pozitivní upevňování RnDr.František Šusta
13.4.2013 Vlkoš Záchranáři sraz – trénink Olk.ZBK
30.3.2013 Olomouc zkoušky IPO KK Neředín
23.3.2013 Tovačov zkoušky IPO KK Tovačov
22.-24.3.2013 Březová,Brněnec Výcvikový víkend, sutiny+stopy Pepa
16.3.2013 Olomouc  Motivační hry  psí hrátky 
16.3.2013 Horka n.Moravou  agility   
9.3.2013 Brno Zbrojovka- trénink sutin Pepa
9.3.2013 Přerov Zimní závod družstev KK Přerov
2.3.2013 Liboš Trénink záchranáři-stopy Zbk.Olk.
2.3.2013 Zářičí Záchranáři sraz  Zbk. Olk.
23.2.2013 Annín Trénink sutiny Sirius
23.2.2013 Uničov Zimní závod družstev ZKO Uničov
17.2.2013 Olomouc Výroční členská schůze KK Neředín
2.-3.2.2013 Brno DUOCACIB ČMKU
9.2.2013 Tovačov Školení – práce s GPS pro psy Olk. ZBK
10.2.2013 Brněnec Trénink sutiny  
5.1.2013 Záhlinice Výcvikový sraz Olk.ZBK
5-6.1.2013 BVV Brno Moravskoslezská výstava psů ČMKU
5-6.1.2013 BVV Brno  Závody obedience  
12.-13.1.2013 Brněnka Seminář CADAVER+sutinový trenink  
20.1.2013 Brno štěkací trénink  
2.2.2013 Tovačov Záchranáři sraz – trénink Olk.ZBK
2.2.2013 Tovačov U Tří králů  Výroční členská schůze Olk.ZBK

 


Novinky: