31.10.2021 Bastetka na třídenním závodě


Tour de Klínovec
 
v podání Bastet Černý kondor a její úžasné paničky Jarušky Sedlákové. 
Přebírám její text z fcb:
 
1.etapa – Loučenská 3km/380m
Super závod, super organizace, super lidičky ????
,, myslela jsem že na tý sjezdovce zdechnu,, ????‍♀️????
Bastetko, děkuji že jsi mě dotáhla až na 3.místo ????
Zítra to bude jiná……. ???? 13,2km /950m ????
 
2.etapa – Strážská 13,2km/950m
Miluju svojí Bastetku, dnes to bylo téměř pořád do kopce ???? a ona se taaaak snažila…. stačilo nám to opět na 3.místo ???? duši jsem sice nevypustila, ale bylo to jen tak tak ????‍♀️????.
Zítra poslední etapa a to bude BOJ!
 
3.etapa -Jáchymovská 9,3km/
650m
Opět 3.místo a tímto jsme s mojí úžasnou Bastetkou vybojovaly i 3.místo v celkovém umístění ????.
 
Co říci? Bylo to krásné, bylo to těžké. 3 dny za sebou naběhat 25,5km s převýšením 1980m. Nejtěžší pro mě byla 2.etapa, ale ta dnešní byla taky vymazlená – kupa schodů hned po startu, svaly tuhnou a pak zase schody ????‍♀️, to už nohy vlastně nemám, kousek rovinka a pak kopečky….. Už jsem moc sil neměla a styděla jsem se za sebe, že jsem v určitých místech šla i úseky které bych zřejmě normálně běžela…. Na mojí milé Bastetce už únava také byla znát, prostě 3 dny za sebou v tahu a ještě do kopce se podepíše i na vytrénované psí holčičce a také už je jí 7,5 roku…. V 3.etapě mě táhla tak max čtvrtinu trasy, ale nemám jí to za zlé, ona je stejně nejlepší ???????? a holt mám být lepší běžec ????‍♀️.
Jiřík si dnešní trasu dal procházkou s naší nejmladší členkou smečky Wings a náramně si to užili, bylo nádherné slunečné počasí úplně stvořené k procházkování ???? ( jo ta malá loupežnice ho strhla na zem a při pádu si zničil drahé běžecké boty ????‍♀️????‍♀️???? – vážení, já nevím co ON s tou malou furt vyvádí ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????).
Děkuji pořadatelům za skvělé 3 dny ????.
 
  


Publikováno v News | Komentářů (0)Přidat komentář


Novinky: