11.2.2016 OB výlet do Brna
Poprvé to nevyšlo, chřipka se mě držela jak klíště, ale za týden už jsem se nedala a kašli a únavě vzdorovala 🙂
S Jiřinkou jsme naložili mou mazdičku, která byla plná hafáků (3+3) a mazali za Soničkou do Brna.
Krásně jsme si pocvičily, pokecali a Soni moc moc děkujeme!!!
Publikováno v Novinky | Komentářů (0)
Přidat komentář
Novinky:
- Váženíčko vážení 5.2.2026
Proběhlo další vážení štěňátek. Je čím dál těžší štěňátka nějak zvážit. V... - Nedělní foceníčko 1.2.2026
Moc děkuji Míše za krásné fotečky E Černých kondorů :-) Enzo (Egon) Elm ... - 3.1.2026 Focení štěňátek
V sobotu 3.1.2026 proběhlo focení štěňátek s Mončou Holečkovou (její práce můžete najít...







